Biz sanal bir galeriyiz - devamını okuyun

Biz sanal bir galeriyiz

Ateli s.r.o. ShipGratis sanal galerisinin sağlayıcısıdır. Biz sadece bir e-mağaza değil, ticaret platformuyuz. Kullanıcılarımıza sanal alan sağlıyor ve bazı kısmi hizmetlere aracılık ediyoruz.

Terimler

Sağlayıcı - Ateli, s.r.o., kurum sicil numarası 29157013, kayıtlı ofisi Moravská 854/2, Doubravka, 312 00 Plzeň, Çek Cumhuriyeti, Plzeň Bölge Mahkemesinde tutulan Ticaret Siciline girmiştir, Bölüm C, Ek 27472.

Kullanıcı - işleticiyle hizmet sözleşmesi olan gerçek veya tüzel kişi. Kullanılan kullanıcı hesabının türüne bağlı olarak, kullanıcı şu şekilde hareket edebilir: Satıcı, Alıcı, Satış Ortağı, Blogcu, Taşıyıcı ve diğerleri

Satıcı - işleticiyle Genel Hüküm ve Koşullara uygun olarak bir Hizmet Sözleşmesi imzalamış gerçek veya tüzel kişi- sanal galeri hizmetleri ve Marketplace koşullarına göre sanal alan sağlanması konusunda bir Sözleşme BURADA

Alıcı - işleticiyle Genel Hüküm ve Koşullara göre Hizmet Anlaşması olan gerçek veya tüzel kişi - sanal galeri hizmetleri.

Alıcı Memnuniyeti Garantisi Politikası - ShipGratis sanal galerisinin, Satıcı rolünde hareket eden kullanıcıların, alıcı rolündeki kullanıcıların mal satın alırken rahat ve adil koşullar elde etmeleri için süreçlerini ayarlamalarını sağlayan bir dizi kural

 

Kim, ne ve kime

Satıcı, mallarını sanal galerimizde sergilemekle ilgilenen kişidir ve bu amaçla kendi yönettiği bir hesap açar. Şu anda ShipGratis sanal galerisinde yaklaşık 150 Satıcının 150.000'den fazla ürünü sergileniyor.

Alıcı, sergilediği ürünleri Satıcı'dan kullanıcı hesabı üzerinden satın almakla ilgilenen kişidir. Şu anda, birkaç bin Alıcının ShipGratis sanal galerisinde açık bir hesabı var.

ShipGratis Sanal Galerisi, herhangi bir malın tedarikçisi değildir, malların satışı için herhangi bir sözleşme yapmaz, belirli mallarla temas etmez ve teslimat süreçleri üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur. Satın alma sözleşmesi Satıcı ile Alıcı arasında imzalanır.

 

Güvenlik ve garanti

Mallarını Ship Gtais sanal galerisinde sergileyen her Satıcı, her ürün için malların satışını yöneten iş koşullarını belirtmelidir. ShipGratis sanal galerisi, Alıcıların memnuniyetini garanti altına alma politikasını uyguladığından, Satıcı için yaptırımlar altında bu koşulların her zaman Çek Cumhuriyeti’nin düzenine ve Avrupa Birliği yasalarına uygun olmasını sağlamaya çalışır ve denetler.

 

Ödeme güvenliği

Alıcı memnuniyeti garantisi politikasının bileşenlerinden biri, ShipGratis sanal galerisinin depolama koşullarına dayalı bir depolama sistemi ile sağladığı ödemelerin güvenliğidir. Bu sistem tüm kullanıcılar için zorunludur. Bu sistemde, kullanıcı-alıcı parayı ShipGratis sanal galerisinin tahsilat hesabına gönderir ve burada, kullanıcı-satıcıya gönderilmesi için saklama koşulları karşılanana kadar saklanır. Bu koşullar, ödeme türünüze göre değişir. Kullanıcı-satıcının hüküm ve koşullarında garanti edilen koşullara uymaması durumunda, ShipGratis sanal galerisi parayı kullanıcı-satıcıya göndermeyi geciktirebilir ve eksiklikleri gidermek için kendisine ve kullanıcı-alıcıya müzakerelere başlama konusunda yardımcı olabilir. ShipGratis sanal galerisi, kullanıcıları arasındaki satın alma sözleşmesinden kaynaklanan ihtilaflara karar verme veya değerlendirme hakkına sahip değildir. Kullanıcı-satıcının, ShipGratis sanal galerisinin sanal alanında yasa dışı eylemleri engellediği koşulları ihlal etmesi durumunda, para kullanıcı-alıcıya iade edilebilir.

 

Tüccarlarla iletişim

Memnuniyet garantisi politikasının bir parçası olarak, Satıcının Alıcılar ile iletişim kurmasını ve taleplerini yerine getirmesini sağlıyoruz. Satıcı ile Alıcı arasında bir ihtilaf olması durumunda, arabuluculuk iletişimi şeklinde problem çözme hizmetleri sunuyoruz. Alışveriş yapanlar her zaman Türkçe iletişim kurabilirler.

 

Sorumluluk

Sağlayıcı, mal satın alırken satın alma sözleşmesine taraf değildir ve bu nedenle Satıcı ile Alıcı arasındaki satın alma sözleşmesine ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sağlayıcı ayrıca Satıcının veya Alıcının temsilcisi değildir. Satıcı, ürünlerin satışından, Alıcı'nın şikayetlerinden ve kendisi ile Alıcı arasındaki satın alma sözleşmesinden kaynaklanan diğer tüm hususlardan sorumludur.

 

Sağlayıcı aşağıdakileri garanti etmez:

(i) Satıcı tarafından sergilenen malların mevcudiyeti, kalitesi, güvenliği, uygunluğu veya yasallığı;

(ii) Satıcı tarafından sağlanan malların veya diğer içeriğin herhangi bir açıklamasının doğruluğu;

(iii) derecelendirmelerin, incelemelerin veya diğer kullanıcı katkılarının doğruluğu;

(iv) herhangi bir Satıcının veya üçüncü şahsın performansı veya davranışı.

Sağlayıcı, aksi belirtilmedikçe Satıcının hangi ürünleri sergileyeceği konusunda %100 onay yetkisine sahip değildir. Sağlayıcı, mümkünse Alıcıların satın alma ile ilgili sorunlarını önlemek için kontrol süreçlerini kurmuştur. Satıcıdan satın alma işlemi yapmadan önce, Alıcının Satıcıdan satın alacağı ürün ve koşullar hakkında bilgi sahibi olması tavsiye edilir.

 

Satın alma sırasında Satıcı ile Alıcı arasındaki anlaşmanın tarafı olmasak da, ödeme işlemlerinde, ürün iadelerinde, para iadelerinde ve diğer müşteri hizmetlerinde yardımcı oluyoruz.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

ShipGratis Sanal Galerisi, uzun süredir, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarının ihlallerini her şekilde önlemeye çalıştığı tam şeffaflık ve yasaya uygunluk politikası izlemektedir.

ShipGratis Marketplace programı, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını ihlal eden ürünler sunan Satıcıları etkiler. Ciddi bir ihlal durumunda Satıcı, para cezalarına ek olarak tüm hesabı da bloke edebilir.

ShipGratis galerisinde fikri mülkiyet haklarının ihlaliyle karşılaşırsanız, buradan formu ("telif hakkı nedeniyle yayından kaldırma bildirimi") doldurun. Fikri mülkiyet haklarına saygı duymayanların tespit edilmesine ve cezalandırılmasına yardımcı olacaktır.

Sağlayıcı, elektronik ticaret hakkındaki 2000/31/EC sayılı Direktifin, 480/2004 Coll. ve 17 U.S.C.'den "Safe Harbor" §§ 512 Sanal Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA), farkında değilse sanal alanındaki fikri mülkiyet haklarını ihlal etmekten sorumlu değildir.