Fikri mülkiyet koruması

Fikri mülkiyet ihlallerine karşı mücadelede bir değişiklik olduğunu size bildirmek isteriz. Brüksel'de, Avrupa Komisyonu temsilcilerinin katılımıyla birkaç düzine önemli birim iki mutabakat anlaşması imzaladı. Bunlar, 21 Haziran 2016 tarihli Taklit Ürünler Mutabakat Zaptı ve 25 Haziran 2018 tarihli Çevrimiçi Reklamcılık ve Fikri Mülkiyet Hakları Mutabakat Zaptıdır.

www.shipgratis.web.tr sanal galerisi uzun zamandır tam bir şeffaflık ve yasaya uygunluk politikası izlediğinden, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmesini her şekilde önlemeye çalışmaktadır. Bu girişimi memnuniyetle karşılıyoruz ve bu fikirleri bu muhtıralarla paylaşıyoruz ve Memorandum'da beyan edilen Bildirim ve Hariç Tutma Prosedürlerini ve Proaktif ve Önleyici Tedbirleri teşvik ediyoruz.

www.shipgratis.web.tr sanal galerisinde fikri mülkiyet hakkı ihlali ile karşılaşan herkes lütfen aşağıdaki formu doldurun. Bu, başkalarının haklarına saygı duymayanların belirlenmesine ve cezalandırılmasına yardımcı olacaktır.

Sanal galeri www.shipgratis.web.tr, 2000/31/EC sayılı Elektronik Ticaret Direktifi ve 480/2004 Coll Sayılı Kanun'un 14. Maddesi’ne göre, farkında olmadığı takdirde sanal alanındaki fikri mülkiyet haklarının ihlalinden sorumlu değildir.


Form to report a collision with the law of the intellectual property

* Zorunlu alanlar

Powered by WebForms