Bir alışveriş galerisi oluşturma fikri 2011 yılında ortaya çıktı. Kullanıcıların kargo ücreti olmadan ucuz ürünler alabileceği bir internet portalı oluşturmak istedik. Ama daha fazlasını istedik.

Yavaş yavaş, platformumuzda 150.000'den fazla aktif ürün sunan iştirak ortakları ve tüccarlar için alan açtık. Ayrıca kaliteli müşteri hizmeti sunmak istedik çünkü uygun iletişimin memnuniyetin anahtarı olduğuna inanıyoruz. 13 Temmuz 2012'de ilk kullanıcılar için kapıyı resmen açtık.

O zamandan beri çok zaman geçti

Bu arada çok büyüdük, bu da bizi dört katlı bir binada birlikte çalışma zamanı geçirdiğimiz mevcut merkezimize götürdü. Birkaç tonluk mal sevkiyatı yapan ortak yerine getirme merkezimizin de geniş bir alanı var.

Son birkaç yıldır, tüm alışveriş galerimizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için ekibimize birçok yeni meslektaşımızla katıldık. Şu anda 11 ülkeden 100'den fazla kişi platformumuzun işleyişine ve geliştirilmesine katılıyor.

Bazen boş zamanlarımızı birlikte geçiriyoruz. Takım oluşturma etkinliklerine gitmeyi seviyoruz. Örneğin, wakeboarding yapıyoruz, dağlara gidiyoruz, bir lazer oyunu oynuyoruz ya da sadece puba gidiyoruz. Ayrıca çok popüler olan bir baloda düzenli olarak buluşuyoruz.

Her yıl büyüyoruz

Asla sınırlarla sınırlanmak istemedik. Dış pazarlarda faaliyet gösteriyoruz. Yakında Polonya pazarını Çek ve Slovak pazarlarına ekledik. Ve sonra hızlı gitti. Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Türkiye ve Slovenya eklendi.

Fulfillment merkezleri

Tüm Avrupa'ya hızlı teslimat sağlarlar. Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Bulgaristan'da ortak yerine getirme merkezlerimiz var. Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan, Romanya, Sırbistan, Bosna Hersek, Bulgaristan ve Çin'deki ofislerde kullanıcılarımızla ilgilenen meslektaşlarımızla kendi veya ortak ofisimiz var.

Her gün size yeni ürünler sunmak için bir tedarikçi platformu olarak hareket ediyoruz. Şu anda Asya ve Avrupa'dan 150'den fazla farklı tedarikçi ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bazıları depolarından mal gönderir, bazıları ise ortak yerine getirme merkezlerimizi kullanır.

Katılımcı perakendeciler tarafından sitemize her gün onlarca yeni ürün eklenmektedir. Her ay, ürün yelpazesi birkaç yüz ürün tarafından genişletilmektedir.

Büyümeye devam ederken, hala ilk planımız üzerinde çalışıyoruz: kargo ücreti ödeme yapmadan yüksek standartta hizmetleri verip özel ürünler satın alabilmenizi sağlamak. Sürekli gelişmek ve diğer ülkelere genişlemek için çalışıyoruz.

İster yeni bir müşteri olun, ister düzenli olarak bizden satın alın, güveniniz için teşekkür ederiz. Size saygı duyuyoruz. Bizi bekleyenleri dört gözle bekliyoruz.

Lukáš Česal & Tomáš Česal

PoštovnéZDARMA.cz/ShipGratis.com portalın kurucuları